Čačak – Prema informacijama Dveri, gej parada biće održana na gradskom trgu u Čačku u petak, 27. septembra u 18:00 časova,navodi se u saopštenju ove stranke. Tim povodom oglasio se predsednik Gradskog odbora Dveri Dragan Ćendić:

„Ova informacija se drži u tajnosti i o tome su upoznati samo gradski čelnici i Policijska uprava u Čačku. Kao što je to bio slučaj i u Kraljevu, Kragujevcu, Šapcu i Valjevu, grupa plaćenih aktivista sa strane posetiće tajno naš grad, razviti zastave duginih boja i transparent `Ne odričem se`, i pod velikom policijskom zaštitom prošetati centralnim gradskim ulicama. Prema našim saznanjima iz istog izvora, njih će pre toga u gradskoj upravi primiti predsednik skupštine grada Igor Trifinović, a na gradskom trgu dobrodošlicu će im poželeti gradonačelnik Milun Todorović. Postavljamo nekoliko pitanja gradskim čelnicima: Zašto se ova informacija drži u tajnosti, kada su Čačani glasali za SNS, SPS i PUPS da bi oni organizovali gej parade u našem gradu i ko su ugroženi homoseksualci u Čačku i zašto oni slobodno ne prošetaju jer im to niko ne brani, već u naš grad dolaze plaćeni aktivisti sa strane i promovišu homoseksualizam našoj deci. Smatramo da većina Čačana deli naše mišljenje da „NEĆEMO GEJ PARADU U NAŠEM GRADU” i zato pozivamo sugrađane da se okupe u petak, 26. septembra na gradskom trgu u 18:00 časova. Da zajedno sa našim porodicama stanemo u odbranu tradicionalnih vrednosti u našem društvu. Naš ponos su naše porodice, deca i omladina”, kaže se u saopštenju”, navodi se u saopštenju.

Informativna služba Gradske organizacije Dveri u Čačku

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here